דרופשיפינג                         
                  הכל על מסחר אלקטרוני ברשת              

עברית  |  English  |  
תאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


Alidropship
כל הכילים לדרופשיפינג מאליאקספרס
במקום אחד כולל אוטומציה מלאה
אלפי מוצרים וספקים
למכירה בדרופשיפינג
מדריך הדרופשיפרים לשנת 2015
מאות ספקים ומוצרים
 

לחצו כאן או על התמונה

 
העלה אלפי מוצרים מאליאקספרס
למכירה בדרופשיפינג בתוך דקות 
כל הספקים , כל המוצרים
2016


פתח חנות משלך באמצעות שופיפיסרטוני הדרכה - הכל על דרופשיפינג וספקים
 
ספרים אלקטרוניים בנושאים שונים

Download eBooks and Software לחצו לפתיחת חנות משלכם
עם מיליון מוצרים מנצחים!!
 

לפרסם בגוגל אדוורדס
ספר חובה לבעלי אתרים
הורידו בחינם
 
הקמת חנות משלך באינטרנט מעולם לא היתה פשוטה יותר


עם התפשטותה המהירה של שיטת המכירה בדרופשיפינג , ולאור הפוטנציאל המסחרי הטמון בה , יותר ויותר גולשים מצטרפים למעגל המסחר האלקטרוני באמצעות מכירת מוצרים או פתיחת חנויות ואתרי מכירות באינטרנט.  דרופשיפינג היא שיטת מכירה באינטרנט שבה לעולם לא תראה את המוצר שאתה מוכר, לא תצטרך לעסוק במשלוח או להחזיק מלאי ולמרות זאת לגרוף רווחים נאים.
הדרופשיפינג הוא הליך מכירת מוצרים באינטרנט באמצעות חנות אונליין או באמצעות פלטפורמות מכירה כמו אי ביי , אמאזון ועוד ללא החזקה פיזית של המוצר , כאשר אתה קובע את מחירו ורק לאחר שהקונה רכש ושילם את המוצר אתה משלם לספק. הספק שולח את המוצר ללקוח ללא סימני זיהוי שלו, וההפרש בין המחיר לספק לבין תשלום הקונה הינו הרווח הנכנס לכיסך.

דרופשיפינג היא שיטת המכירה הטובה ביותר והמשתלמת ביותר לכל סוחר מתחיל ברשת האינטרנט. בין העוסקים במסחר אלקטרוני המוכרים בשיטת הדרופשיפינג תמצאו אנשים מכל שכבות האוכלוסיה החל מנערים דרך סטודנטים, עקרות בית, גימלאים ועוד , שיש להם הפנאי  לעסוק בכך ואף ליהנות מהעניין.
 
עובדה זו יוצרת הזדמנות מצויינת לספקים עצמם להגדיל משמעותית את מעגל לקוחותיהם ע"י צירוף סוכנים ברשת המסייעים להם במכירת המוצרים באמצעות אתרי מכירות או חנויות אונליין ולגולשים ליצור מקור הכנסה נוסף וזמין באמצעות מכירות מוצרים, תכניות שותפים, חנויות באינטרנט ועוד.
 
היכולת המתקדמת והזולה יחסית להקמת אתרי אינטרנט מסחריים והפוטנציאל הרב לעשיית רווחים באמצעותם גורמים להתרחבות התופעה ולחיפוש של פלטפורמות מכירה נוחות עם מגוון מוצרים גדול ככל האפשר.  השילוב המנצח של חנות אינטרנטית עם מוצרים של ספק אמין במחירים עם שולי רווח נאים -  זהו חלומו הרטוב של כל סוחר מתחיל.
 
קיימות מספר אפשרויות מצויינות להקמת חנויות כאלה גם כפלטפורמה וגם כחנות מלאה במוצרים המהווה מיני סייט של ספק על הדואג לעדכן באופן שוטף את רמת המלאי מבלי שתצטרכו לדאוג לכך.
ניתן להקים חנות כזו בקלות באמצעות אתר שופיפי , בקלות רבה ועם הדרכה פשוטה ותוצאה מעולה. דוגמה לחנות כזו תוכלו לראות כאן.  לאחר העלאת החנות ובנייתה תוכלו להעלות מוצרים בקליק עכבר באמצעות הספק סאנרייז וולסייל  המציע אלפי מוצרים ויעדכן עבורכם את רמת המלאי באופן שוטף.
 
ניתן גם להקים חנות מוכנה מראש ומלאה במוצרים הניתנת לניהול ושליטה על ידכם כאשר רמת המלאי מתעדכנת באופן שוטף ע"י הספק , זאת באמצעות הספק דרופשיפדיזיין שמאפשר רישום ל 3 אפשרויות – העלאת מוצרים לכל פלטפורמה שתרצו, או לאי ביי, וכן חנות מלאה ומוכנה לשימושכם.
כמו כן תוכלו לפתוח חשבון באתר בוננזה ולפתוח חנות משלכם ולהעלות מוצרים מהספק שלכם ללא כל עלות למעט עמלה מזערית יחסית במכירה. בוננזה היא פלטפורמת מכירה עם תנועה משמעותית ומכירות מצויינות , שווה לנסות.
 
בהצלחה !
 
Alidropship
כל הכילים לדרופשיפינג מאליאקספרס
במקום אחד כולל אוטומציה מלאהמדריך הדרופשיפרים לשנת 2017
מאות ספקים ומוצרים

לחצו כאן או על התמונה


  
העלה אלפי מוצרים מאליאקספרס
למכירה בדרופשיפינג בתוך דקות

כל הספקים , כל המוצרים
2016כרטיס אשראי וחשבון בנק בארה"ב
בתוך דקות +  25 דולר מתנה מיד

לחצו על הלוגו


 
ספקים ומוצרים לדרופשיפינגסרטוני הדרכה - דרופשיפינג
 
 

#

לחצו לפתיחת חנות משלכם
עם מיליון מוצרים מנצחים!! 
איך ליצר הכנסה קבועה
באמצעות קליקבנק

הורידו בחינם

     הורד את רובופורם 
        זוכר הסיסמאות
   RoboForm: Learn more...
לעשות כסף מקליקבנק
ספר חובה למתחילים
הורידו בחינם


           הבהרה -  כל המידע הנמסר באתר זה לרבות שמות ספקים וגופים אחרים הינו בגדר המלצה בלבד.  כל שימוש במידע זה והשלכותיו הינם על אחריות המשתמש בו בלבד.
                כל הזכויות שמורות.
© אין להעתיק כל מידע ללא רשות בעלי האתר

לייבסיטי - בניית אתרים